Kozmetické produkty

Kozmetika Natinuel

Talianská kozmetická rada NATINUEL je zameraná na starostlivosť o pleť a jej ozdravenie. Vznikla na základe najnovších dermatologických výzkumov a poznatkov konsolidovaného tímu odborníkov z oblasti estetiky.

Natinuel predstavuje ideálne spojenie liečebnej a estetickej starostlivosti o pleť , kozmetická starostlivosť využíva molekulárne bioceutika. Sú to výrobky novej generácie, určené pre profesionálnu a domácu starostlivosť o pleť. Kozmetika prináša revolúciu v ošetreniach či už v salóne alebo doma. Výrobky pôsobia na pokožku pomocou vysokoaktívnych látok ktoré sú vedecky podložené vysokými biochemickými účinkami na kožné bunky.

Molekulárne bioceutiká sa vyznačujú vzájomným pôsobením aktívnych zložiek. Pôsobia selektívne na všetky štrukturálne zmeny v pokožke. Molekulárne bioceutiká prinášajú nový pohľad do sveta estetiky. Ide o spojenie vedeckých poznatkov a biotechnológie.

Produkty :

  • neobsahujú SLS - SLES ( sodium laureath sulfate ) nepoškodzuje tak hydrolipidový film pokožky

Kozmetika Rene d essay

Talianská spoločnosť má 25 ročnú skúsenosť vo výskume a vývoji kozmetických produktov. Veľké úsilie venuje výskumu a inovácii pri výrobe produktov tak aby spĺňali požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Spoločnosť kladie dôraz pri výbere tých najlepších aktívnych látok a v kombinácii s najmodernejšou kozmetickou technológiou, ktoré sú na trhu k dispozícii.

Firma sama navrhuje a vyvíja nové kozmetické produkty a postupy, tak aby klientky videli výsledok už od prvej aplikácie. Každý produkt je navrhovaný tak aby obsahoval najvyššiu možnú koncentráciu účinných látok.

Firma:

  • Nevykonáva testy na zvieratách
  • Nepoužíva dráždivé alebo alergizujúce prípadne potencionálne toxické látky
  • Nepoužíva parabény, petroláty, parafín, geneticky modifikované organizmy

  • Sulfáty SLS a SLES, syntetické farbivá alebo parfémy

Zakúpte si v salóne