Aromaterapeutické oleje                                         Erboristeria Magentina

Oleje: Víly, Anjely, Elfovia, Esséni 

Pri telových ošetreniach používam oleje značky Erboristeria Magentina. 

Aromaterapeutická línia ANJELI - VÍLY - ELFI - ESEJCI je ideálnou možnosťou starostlivosti o kompletnú fyzickú, psychickú a emocionálnu harmóniu človeka. Pôsobenie esenciálnych olejov telu pomáha k prinavráteniu rovnováhy.

Celá línia prírodných telových a masážnych olejov podporuje prijatie a lásku k sebe a k ostatným, otvára srdce, podporuje vlastnú prirodzenosť, sebavyjadrenie a sebadôveru, celkovú hojnosť. Kožu nezaťažujú, dovolia jej voľne dýchať.

Firma ktorá vyrába tieto oleje používa vo výrobe najmodernejšie systémy určené na vytváranie produktov, ktoré majú dôležitú funkciu pre ľudský život a sú s ním v súlade.

Tvorcovia týchto úžasných produktov sa inšpirujú overenými starodávnymi metódami, ktoré spájajú starodávne rituály s najmodernejšími a najinovatívnejšími technikami.

Ako sa to deje?

Hudbou

Pomocou hudby a jej harmonických zvukových vĺn dokážu modifikovať kryštalickú alebo lamelárnu štruktúru produktov a prenášať väčší energetický náboj. Sú to vybrané klasické skladby ladené na frekvenciu 432 Hz.

Farbami

Farby sú veľkým a dôležitým zdrojom energie, ktorý je vyžarovaný počas všetkých fáz spracovania. Pri výrobe sa používajú farebné panely, ktoré sa menia v súvislosti s výrobou jednotlivých výrobkov.

Vodou

Voda ktorá je používaná pri výrobe je tzv. "informovaná". Je to voda, ktorá harmonizuje, podporuje regeneráciu, koncentráciu, kreativitu, vitalitu, zlepšuje vnímanie a vyvoláva pocity šťastia. 

Kryštálmi

Použitím špecifických kryštálov, v súlade s funkčnosťou produktu, sa ponárajú do vody určenej na výrobu, aby sa do nej preniesli "informácie". 

Zakúpte si v salóne